Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
PB KLIMA
PB KLIMA

Firma istnieje od 1990 roku. Początkowo jako niewielka firma zajmowała się świadczeniem usług z dziedziny logistyki prowadzenia działalności gospodarczej. Od ponad 7 lat skoncentrowana jest na działalności z zakresu Techniki Klimatyzacyjnej i Wentylacyjnej. Specjalizuje się w realizacji kompleksowych inwestycji w tej dziedzinie.

Ostatnie dwa lata to bardzo dynamiczny rozwój firmy. Ścisła współpraca z biurami projektowymi oraz zatrudnienie specjalistów z zakresu montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych pozwoliła na realizację zamówień, których wartość jednostkowa przekraczała milion złotych.

Obecnie firma zatrudnia kilkunastu pracowników oraz na stałe współpracuje z wieloma firmami podwykonawczymi. Dzięki własnemu parkowi samochodowemu i maszynowemu może zaproponować najkrótsze terminy realizacji oraz atrakcyjne warunki cenowe.

PB KLIMA nie zapomina również o klientach indywidualnych. Rocznie montowane są setki małych jednostek klimatyzacyjnych zarówno w domach jak i pomieszczeniach biurowych.

Zapraszamy do współpracy.
 
                                                


 
Strona internetowa:www.pbklima.pl
Wizytówka:www.pbklima.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@pbklima.pl
Telefon:tel./fax: +48 68 459 35 75
Ulica:Ul. Wiejska 8
Kod i miasto:65-609 Zielona Góra
Województwo:Lubuskie
Dodatkowe zdjęcia